Визначте опір нагрівального елемента електричної печі, виконаного з константанового дроту довжиною

27 м та площею поперечного перерізу 0,5 мм^2

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Варя.

Ответ:

27 Ом

Объяснение:

L=27 м     S=0.5 мм²     ρ=0,5 Ом*мм²/м     R=?

===

R=ρ*L/S=0.5*27/0.5=27 Ом

=========================