Визначте напругу на кінцях сталевого провідника довженою 150 см і площею поперечного перерізу 0,4

мм, у якому сила струму 25А

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедкина Настя.

Ответ:

14.0.625 [V].

Объяснение:

1) U=IR; (I=25A);

2) R=ρ*L/S, ρ=0,15 (Ом*мм²/м), L=1,5 (м); S=0,4 (мм²);

значит, конечная формула будет

U=I*ρ*L/S;

3) \ U=\frac{25*0.15*1.5}{0.4} =14.0625[V].