Рух точки задано рівняннями x=5t^2 , y=7t . Знайти швидкість та пришвидшення точки в момент часу

t1=1c.

Ответы на вопрос

Отвечает Шемет Александра.

Ответ: 12,2м/с

Объяснение:

Дано:

x=5t^2

y=7t

t=1c

------------

V-?

V=√(Vx²=Vy²)

Vx=(x)'=10t=10*1=10м/с

Vy=(y)'=7

V=√(10²+7²)=12,2м/с