СРОЧНО ПОМОГИТЕ Енергія іонізуючого випромінювання, яка передана речовині, дорівнює 8 мДж.

Визначте масу речовини, якщо поглинена доза випромінювання 16 мкГр. (У відповіді повинне бути тільки число в системі CI) 2. Виберіть визначення прямолінійного рівнозмінного руху: • а. рух, що відбувається по прямолінійній траєкторії • b. рух, при якому за будь-які рівні інтервали часу здійснюються однакові переміщення • с. рух, під час якого за будь-які рівні інтервали часу швидкість тіла змінюється однаково • d. рух, під час якого за рівні інтервали часу здійснюються однакові переміщення Наступна

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Алёна.

Відповідь:

а. рух, що відбувається по прямолінійній траєкторії

Пояснення:

Для розрахунку маси речовини, використаної під час поглинення дози випромінювання, ми можемо скористатись формулою:

маса = енергія / поглинена доза

В даному випадку, енергія іонізуючого випромінювання, передана речовині, дорівнює 8 мДж, а поглинена доза випромінювання становить 16 мкГр.

Переведемо мегаджоулі в жоулі: 8 мДж = 8 * 10^6 Дж

Тепер підставимо значення в формулу:

маса = (8 * 10^6 Дж) / (16 * 10^-3 Гр)

Спростимо:

маса = (8 * 10^6 Дж) / (16 * 10^-3 Гр) = 500 * 10^3 г

Відповідь: Маса речовини дорівнює 500 * 10^3 г.

Відповідь: а. рух, що відбувається по прямолінійній траєкторії