На резисторі 9 Ом, підключеному до джерела з ЕРС 3.1В, виділяється потужність 1Вт. Визначте

внутрішній опір джерела струму. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карлин Даша.

Відповідь: 0,3 Ом

Пояснення:


Отвечает Павлова Алиса.

Відповідь:

≈0.4Om

Пояснення:

Дано: Р=1 Вт   R=9 Om     E=3.1V   знайти внутрішній опір джерела струму.

I=E/R+r⇒I*(R+r)=E⇒R+r=E/I

I*R це падіння напруги на зовнішньому резисторі, тому, маючи потужність на резисторі, знайдемо струм кола.  P=U*I⇒I²*R⇒I=√P/R⇒√1/9⇒1/3≈0.33A      маючи струм кола,маючи Е та R  ,знайдемо внутрішній опір джерела напруги. за формулою:

I*R+I*r=E⇒0.33*9+0.33*r=3.1       0.33r=3.1-2.97⇒0.33r=0.13   r=0.13/0.33≈0.4 Om