До джерела струму з ЕРС 6 В і внутрішнім опором r =0,5 Ом приєднано послідовно R1=2Ом і R2=1,5 Ом і

амперметр. Яку силу струму показує амперметр? Якими будуть покази амперметра, якщо паралельно до R1 приєднати R3=2 Ом?

Ответы на вопрос

Отвечает Редько Ваня.

Відповідь: 1,5 А    2 А

Пояснення:


Отвечает Ботвинко Владислав.

Ответ: 1,2А; 2А

Объяснение:

Дано:

Е=6В

r=0,5В

R1=2 Ом

R2=1,5 Ом

R3=2Ом

-------------

I1-?; I2-?

I1=Е/(r+R1+R2)=6/(0,5+2+1,5)=1,2А

I2=E/(r+(R1*R3/(R1+R3))+R2)=6/(0,5+(2*2/(2+2)+1,5)=2А