Маса циліндра 730г , густина матеріалу,з якого він зроблено 7,3 г/см 3 . Знайти об’єм циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Дарья.

Дано:

m = 730 г

p = 7,3 г/см3

Розв'язання:

m = pV => V=m/p

V = 730 / 7,3 = 100 см3