З якою швидкістю рухається Місяць ро орбіті навколо Землі (вважайте, що період руху дорівнює 27.3

доби, а радіус орбіти 380 000 км)?

Ответы на вопрос

Отвечает Курбатов Никита.

Ответ:

580км/год

Объяснение:

υ = S/t = 380000км/(27,3*24) = 580км/год

Ми помножуємо 27,3 (доби) на 24( години) щоб дізнатися, скільки годин у 27,3 добах.