На поверхні столу знаходиться провідник масою 5,3г, паралельно поверхні створено однорідне магнітне

поле з індукцією 17,9мТл. Довжина провідника 16,8см. Якої сили струм треба пропустити по провіднику, щоб він почав підніматися над поверхнею столу?

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Иван.

Ответ: 17,62А

Объяснение:

Дано:

m=5,3г=0,0053кг

g=10Н/кг

В=17,9мТл=0,0179Тл

l=16,8см=0,168м

α=90°

------------------

I-?

F=mg=0,0053*10=0,053Н

F=I*B*l*sinα

I=F/(В*l*sinα)=0,053/(0,0179*0,168*1)=17,62А