Яку потужність має насос,якщо на висоту 5 м за 2 хв може падати 500 г води допоможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Пенской Дима.

Дано: m=0,5 кг; h=5 м; t=2*60=120 c. Мощность N=A/t=mgh/t=0,5*10*5/120=25/120=0,2 Вт. Это ответ.