питомий опір провідника дорівнює 2, 1 ом× мм \м довжина дорівнює 100 м , а площа поперечного

перерізу дорівнює 3мм ² Визначте опір провідника ?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Катя.

Ответ:

70 [Ом].

Объяснение:

1) формула:

R=ρL/S, где ρ=2,1 [Ом*мм²/м], L=100 [м], S=3 [мм²];

2) тогда по формуле:

R=\frac{2.1*100}{3}=70 [Ohm].