Якою повинна бути довжина злітної смуги якщо відомо що для взльоту літаку потрібно набути

швидкість 240 км/ч, а час розгону літаку приблизно 30 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Кошечкина Рина.

Ответ:

Длинна взлетно-посадочной полосы равна приблизительно 1001 м

Примечание:

Так как все векторы сонаправлены, то записываем их по модулю

Объяснение:

Дано:

v_{0} = 0 м/c

v \approx 66,7 м/c

\Delta t = 30 с

Найти:

S \ - \ ?

----------------------------------

Решение:

По определению ускорения:

a = \dfrac{v - v_{0}}{\Delta t} и так как по условию v_{0} = 0 м/c, то:

a = \dfrac{v }{\Delta t}

По формуле:

v^{2} - v_{0}^{2} = 2aS и так как по условию v_{0} = 0 м/c, то:

v^{2} = 2aS

v^{2} = \dfrac{2vS }{\Delta t} \bigg | : v

v = \dfrac{2S }{\Delta t} \Longrightarrow \boldsymbol{ \boxed{S = \dfrac{v \Delta t}{2} }} - длинна ВПП

Расчеты:

\boldsymbol S = (66,7 м/c · 30 с) / 2 \approx 1001 м

Ответ: S \approx 1001 м.