В скільки разів зміниться ємність конденсатора при зменшенні робочої площі пластин в 2 рази і

зменшенні відстані між ними в 3 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Туктаманова Айсылу.

Ответ:

увеличится в 1,5 раза.

Объяснение:

Дано:

S1/S2 = 2; d1/d2 = 3 .

Найти: С2 /С1

Решение: С1=  ƐƐ0S1/d1; С2= ƐƐ0S2/d2;

С2/С1= ƐƐ0S2/d2 • d1/ ƐƐ0S1 = S2d1/S1d2 = 1/2•3 = 1,5

Ответ: увеличится в 1,5 раза.