Щоб нагріти 600 г речовини на 7С потрібна кількість теплоти у 966 Дж. Визначте, яка це речовина?


Ответы на вопрос

Отвечает Шубина Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Уд теплоемкость = 996/7*0,6 = 996/4,2 = 237 Дж - ОЛОВО