Визначте масу окропу яку треба долити до двох літрів води при 15 градусів щоб температура зросла до

50° уважайте що типовими втратили можна знехтувати пожалуйста втечение часа неуспиваю сделать! С РЕШЕНИЕМ И ДАНО КАКИ ДОЛЖНО БИТЬ ПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гулей Алина.

m₁=2 кг бо m₁=ρV₁=2*10⁻³ м³×1000кг/м³=2кг

t₁=15°C

t₀=50°C

t₂=100°C

c=4200 Дж/кг*м³  питомна теплоемність води

m₂-?

По закону теплого балансу

Q₁+Q₂...+Qₙ=0

У нашей задачі дві Q, тоді рівняння

Q₁+Q₂=0  але це рівння у векторному віду, тоді у скалярному буде

Q₁-Q₂=0 бо одна теплота збільшується, друга зменшується

Q₁=Q₂

cm₁Δt₁=cm₂Δt₂

сm₁(t₀-t₁)=cm₂(t₂-t₀)

m₂=сm₁(t₀-t₁)/c(t₂-t₀)=m₁(t₀-t₁)/(t₂-t₀)=2кг×(50°С-15°С)/(100°С-50°С)=1,4 кг