. 5. Визначiть кiлькiсть гасу, що згоряє 1 годину в циліндрах двигуна внутрішнього згорання, який

має ККД 25% i розвиває потужність 40 кВт​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьев Виктор.

Ответ: 12,52кг

Объяснение:

Дано:

t=1ч=3600с

η=25%=0,25

N=40кВт=40000Вт

q=46*10⁶Дж/кг

------------------

m-?

η=А/Q

A=N*t

Q=q*m

η=N*t/(q*m)

m=N*t/(q*η)=40000*3600/(46*10⁶*0,25)=12,52кг