За умовою задачi (див. таблицю) визнач питому теплоємність речовини, з якої виготовлене тіло,

Дано: mводи = 0, 180 кг ; mтіла = 0,053; tводи = 13,8° tтіла = 65,9° tрівн = 16,8° своди = 4200​

Ответы на вопрос

Отвечает Козловская Вика.

Ответ: 871,5Дж/кг°С

Объяснение:

Дано:

mводи = 0, 180 кг ;

mтіла = 0,053кг;

tводи = 13,8°С

tтіла = 65,9°С

tрівн = 16,8°

своди = 4200​Дж/кг°С

--------------------

стіла-?

Q принятое водой = Q отданное телом.

Qпр=своди*mводи*(tрівн-tводи)=4200*0,18*(16,8-13,8)=2268Дж

Qотд=стіла*mтіла*(tтіла-tрівн)

стіла=Qотд/(mтіла*(tтіла-tрівн))=2268/(0,053*(65,9-16,8))=871,5Дж/кг°С