Визначте питому теплоємність речовини з якої виготовлене тіло маса якого 50 г якщо при охолодженні

тіла від 25 градусів до 20 градусів виділилось 250 дж енергії укажіть цю речовину​​

Ответы на вопрос

Отвечает Копанев Макс.

Ответ:

c=1000 Дж/(кг*°С) - это воздух или азот

Объяснение:

Q=cmΔt. Значит c=\frac{Q}{m(t2-t1)}. c=\frac{250}{0.05*5}=1000 Дж/(кг*°С)