Яка маса льоду якщо як нагрівання від -5°С до температури плавлення було затрачено 73,5кДж теплоти

питома теплоємність льоду 2100дж/кг•°С​

Ответы на вопрос

Отвечает روايات فلاد.

Ответ: 7кг

Объяснение:

t=-5°С      

Q=73500      

c=2100  

Q=cm|t|  → m=q/(c|t|) = 73500/(2100*5)=7

Проверка:

cmt=2100*7*5=73500=73,5кДж