Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання 2 кг алюмінію від 10°С до 30°С?


Ответы на вопрос

Отвечает Верченко Алена.

Ответ:

C al=880 Дж/(кг*°С), delta t=1°CQ=c*m*delta t=880*2*1=1760Дж/(кг*°С)

Объяснение: