2. Тiло тягнуть по горизонтальній площині зі сталою швидкістю, приклавши до нього силу 18 кн.

Коефіцієнт тертя під час руху на цій поверхні дорівнює 0,5. Знайдіть масу тіла.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

Ответ: 3,6т

Объяснение:

Дано:

F=18кН=18000Н

μ=0,5

g=10Н/кг

---------------

m-?

При равномерном движении

F=Fтр

Fтр=μ*m*g

m=F/(μ*g)=18000/(0,5*10)=3600кг=3,6т