Яка кількість теплоти необхідна для нагрівання алюмінієвої ложки масою 100 г від 250С до 950С?


Ответы на вопрос

Отвечает Ниговора Анна.

Відповідь:

103.7 кДж

Пояснення:

Дано:

m = 0.1 kg

t1 = 250 °C

tпл - 660 °C

λ = 393 * 10^3 Дж/kg

t2 = 950 °C

c = 920 Дж/kg*°C

Знайти:

Q - ?

______________________________________

Q = Q1+Q2+Q3

Q=cm(tпл-t1) + λm + cm(t2-tпл)

Q = 920 Дж/kg*°C * 0.1 kg * (660 °C-250 °C) + 393 * 10^3 Дж/kg * 0.1 kg + 920 Дж/kg*°C * 0.1 kg * (950 °C-660 °C) = 103700 Дж = 103.7 кДж

Відповідь: 103.7 кДж