ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО 9. У ванну налили 100л води при температурі 12 С, після чого долили

50л гарячої води при температурі 86 С. Чому рівна температура суміші? Теплоту, яка була витрачена на нагрівання ванни, не враховувати.(питома теплоємність води 4200 Дж/(кг* С), густина води 1000 кг/м3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Талыбов Ильяс.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V1 = 100л   V1 = 100 * 10^-3 м3

V2 = 50л    V2 = 50 * 10^-3 м3

t1 = 12° С

t2 = 86° C

ρ = 1000 кг/м3

с = 4200 Дж/(кг*° С)

Знайти: t -

Знайдемо масу холодної води :

m1 = ρ * V1 = 1000 *  100 * 10^-3 = 100 кг

Знайдемо масу гарячої води

m1 = ρ * V1 = 1000 *  50 * 10^-3 = 50 кг

Згідно теплової рівноваги, кількість тепла отриманого холодною водою дорівнює кількісті тепла відданою гарячою водою

Q1 = Q2

c * m1(t2 - t1) = c * m2(t2 - t1)

Звідси знайдемо чому рівна температура суміші

t = (100 * 12) + (50 * 86))/100 + 50 = 36,7°С