Експеримент 1 - час руху 12 секунд, кількість обертів 10 Треба знайти період обертання і обертову

частоту ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колчанова Поля.

Відповідь:T= 12/10=1.2

n=10/12=0.83

Пояснення:T=t/N

n=N/t