Массасы а) 198г ә) 27 кг б) 0,48 т денеге әсер ететін ауырлық күшін табыңдар.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Алеся.

Ответ:

формула

F=mg (g=10 м/с²)

1. 198г = 0.198

F= 0.198 × 10 = 1.98 Н

2. 27 × 10 = 270 Н

3. 0.48т = 480кг

480 × 10 = 4800 Н