ДАЮ 50 БАЛЛОВ, СРОЧНО!! Автомобіль їхав 3гож зі швидкістю 70км/год, а потім ще 2 години зі

швидкістю 50км/год. Яка середня швидкість на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Виктория.

Відповідь:

Пояснення:


Отвечает Максименкова Алёна.

Ответ:

62 км/год

Объяснение:

Знаходимо відстань яку він проїхав за 5 год.:

70*3+50*2=310 (км)

Потім, щоб знайти середню швидкість, відстань ділимо на весь час, що він їхав:

310/5=62 (км/год)