Яка кількість теплоти потрібна для плавлення 5т сталі, нагрітої до температури плавлення?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Яна.

Ответ:

Дано:m = 5т = 5·10³

кгλ = 0,82·10⁵

Дж/кг____________

Q - ?

Q = λ·m

Q = 0,82·10⁵·5•10³ ≈ 412•10⁶

Дж       или    412 МДж

Объяснение:

думаю так