Яка кількість теплоти потрібна для плавлення 4.4 т сталі нагрітої до температури плавлення?​СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Бурнос Даша.

Ответ:

360,8 мДж

Объяснение:

Дано:

m = 4.4 т = 4.4·10³ кг

λ = 0,82·10⁵ Дж/кг

_____________

Q - ?

Q = λ·m

Q = 0,82·10⁵·4.4·10³ ≈ 360,8 мДж