В алюмінієвій каструлі масою 1 кг нагрівають 2 л води. Яку кількість теплоти при цьому затратили?​


Ответы на вопрос

Отвечает Жидик Настена.

Відповідь:

ПоясненняДано:m1=500г=0.5кгm2=1.5кгt1=20°Ct2=100°Cc1=900 Дж/(кг*°С)c2=4200 Дж/(кг*°С)Найти:Q-?Решение:Q=Q1+Q2Q1=c1*m1*(t2-t1)=900*0.5*(100-20)=36000 ДжQ2=c2*m2*(t2-t1)=4200*1.5*(100-20)=504000 ДжQ=36000+504000=540000 Дж=540 кДжОтвет: 540 кДжДЯКУЮ 8923,9(587 голосів)