Визначте імпульс тіла масою 5 кг, яке рухається по закону x=2-3t+2t^2, через 10 с після початку

руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Уравнение движения x(t)=xo+Voxt+axt²/2. x(t)=2-3t+(4/2)t². Vox=-3 м/с; ах=4 м/с². Vx=Vox+ax*t=-3+4t.

V(10)=-3+4*10=37 м/с. Тогда импульс р=mV=5*37=185 кг*м/с.