знайдіть зображення предмета якщо фокусна відстань дорівнює 20 см а відстань від лінзи до предмета

60 см

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Евгений.

Ответ:

30 см

Объяснение:

F=20 см    d=60 см   f=?

===

1/F=1/d+1/f

f=F*d/(d-f)=20*60/(60-20)=30 см

=============================