Товарний поїзд має швидкість 54 км/год. Яку відстань він подолає за 25 хв?


Ответы на вопрос

Отвечает Белый Юрий.

Ответ:

22.5 км

Объяснение:

Отже, відстань, яку подолає товарний поїзд за 25 хвилини, буде рівно 22.5 км.

Складемо рівняння: x = 54 * 25 / 60.

54 - швидкість (км/год), 25 - час (у хвилинах), 60 - кількість хвилин, за яку складаеться 1 год.

x = 54 * 25 / 60 = 22.5