Товарний поїзд має швидкість 54 км/год. Яку відстань він подолає за 25 хв ? ДАМ 40 БАЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Исаенко Иван.

Ответ:

1. 54÷60=0,9

2. 0,9×25=22,5(км)-за 25 хв

Объяснение:

кращу відповідь будь ласка