Об'єм сталевої деталі, маса якої 0,2 кг, дорівнює 40 см3. Чи має деталь порожнину​


Ответы на вопрос

Отвечает Романов Кирилл.

Ответ:

V=m/p=200г/7.85г/см³=25.48см³. має порожнину