За 4 год учень виготовив 128 деталей .Майстер за 1 год виготовляе на 9 деталей більше ніж

учень.Заскільки майстер виготовить 246 деталей

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирова Мариэлла.

Відповідь:

За 6 годин

Покрокове пояснення:

1) 128/4=32 (Удень виготовляє за 1 годину)

2) 32+9=41 (Майстер виготовляє за 1 годину)

3) 246/41=6 (Час який потрібен майстрові для виготовлення деталей)