Визначте довжину електромагнітної хвилі, яка має частоту 2 МГц Відповідь повна!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Кром Андрей.

Ответ:

v=2*10^12 Гц c=3*10^8 м/с λ=?

===

λ=c/v=3*10^8/(2*10^12)=1.5*10^-4 м

==============================