Визнчіть скільки потрібно теплоти для плавлення 2кг льоду взятого при температурі -20с питома

теплоєдність льоду 2100 Дж. Кг с питома теплота плавлення 332 кДЖ кг

Ответы на вопрос

Отвечает Илюшова Настя.

Ответ:

Спочатку потрібно визначити кількість теплоти, необхідної для підігрівання льоду з температури -20°C до температури плавлення при 0°C:

Q1 = m * c * Δt = 2 кг * 2100 Дж/(кг·°C) * (0°C - (-20°C)) = 84 000 Дж

Тепер потрібно визначити кількість теплоти, необхідної для плавлення 2 кг льоду:

Q2 = m * L = 2 кг * 332 кДж/кг = 664 000 Дж

Отже, загальна кількість теплоти, необхідна для плавлення 2 кг льоду, становить:

Q = Q1 + Q2 = 84 000 Дж + 664 000 Дж = 748 000 Дж

Таким чином, для плавлення 2 кг льоду з температури -20°C необхідно 748 000 Дж теплоти.

Объяснение: