Яку роботу виконує сила тяжіння під час вільного падіння тіла масою 120 кг за перші 40 с падіння?

будь ласка, допоможіть, з розв'язком ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коломієць Діма.

Ответ: 9,6МДж

Объяснение:

Дано:

m=120кг

t=40c

g=10Н/кг

---------------

A-?

А=F*S, где:

F-сила тяжести:

F=mg, где:

m-масса тела;

g-ускорение свободного падения;

S-путь тела:

S=gt²/2, где:

g-ускорение свободного падения;

t-время падения тела.

А=m*g*g*t²/2=m*g²*t²/2=120*10²*40²/2=9600000Дж=9,6МДж