Знайти кількість теплоти, яка виділиться при випаровуванні 3 кг води, взятої при температурі 100 С​


Ответы на вопрос

Отвечает Дунькова Дашулька.

Ответ:

Дано:

m = 1,5 кг

r = 22,6-105 Дж/кг

Q-?

Виділиться:

Q = r-m;

Q = 22,6-1051,5 = 3,4-106 Дж чи 3,4 МДж.

Объяснение:

Мабудь так