Мотоцикліст перші 30хв. рухався зі швидкістю 10м/с, а наступні 40хв зі швидкістью 15м/с. Знайти

середню швидкість руху. (2 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Китикова Ксюша.

Ответ:

Vc=L1+L2/t1+t2=18 000+36 000/1 800+2 400=54 000/4 200=12.86 м/с.

L1=t1×v1=1 800c×10м/с=18 000м(18км)

L2=t2×v2=2 400c×15м/с=36 000(36 км)