Знайти період і частоту обертання тіла яке за 2 хв здійснює 1200 обертів


Ответы на вопрос

Отвечает Подоксенова Полина.

Объяснение:

Дано:

t=2хв=120с

N=1200 об.

Знайти:

Т-?

n-?

Розв'язання

Частота обертання (n)

n = N/t

n = 1200/120=10 об/с

Період обертання (Т)

T = t/n

T = 120/1200=1/10 c.