Який заряд тіла, якщо воно має 200 000 надлишкових електронів?


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Таисия.

Ответ:

Объяснение:

q=N*e
q=200000*1.6*10^-19Кл=3,2*10^-14Кл