Людина за 4 хв пройшла 600 м , а потім за 0,2 години пробігла 3 км . Визначити середню швидкість .


Ответы на вопрос

Отвечает Фаррахутдинова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

V = S/t

S = 600  + 3000 = 3600 м

t1 = 4 мин = 1/15 часа

t2 = 0,2 часа = 1/5 часа

t = 1/15+1/5 = 1/15 +3/15 = 4/15 часа

V = 3600: 4/15 = 3600*15 /4 = 900*15 = 13500 м/час = 13,5 км/час

Отвечает Sey Syesh.

Ответ:

3,75

Объяснение:

v=s:t

расстояние = 3600 м

время = 4 + 12м =16м

время переводим в секунды =960 сек

3600:960=3,75