При спалюванні 700г бензину виділилося 29,4Дж теплоти.Яка теплота згоряння палива поможіть будь

ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Толкачёв Кирилл.

Ответ: По формуліQ=qm ⇒q= Q/m

q= 29,4/0,7= 42 Дж/кг

(m=700г=0,7кг)

Объяснение:

не знаю чи правильно бо це лише з пам'яті