6. Скільки кам'яного вугілля потрібно спалити, щоб видiлилося 7,6 кДж теплоти?​


Ответы на вопрос

Отвечает Булатская Валентина.

Ответ:

Дано:

Q=5,4 МДж = 5,4·10° Дж

q=27-10% Дж/кг

m - ?

решение:

Из формулы:Q=q-m

находим массу: m=Q/q

m = 7,6-10° / (27-10° ) = 7,6/ 27 = 0,28 кг