Який ККД теплового двигуна що виконав корисну роботу 80 кДж якщо за повного згоряння палива

виділилося 400кДж теплоти

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Никита.

Ответ:

Объяснение:

полная работа = 400 000 Дж

КПД = 80 000/400 000 = 80/400 =8/40 = 1/5 = 0,2 = 20 %