Спостерігач, що перебуває на відстані 2 км 130 м від джерела звуку, чує звук, що прийшов повітрям,

на 4,8 с пізніше, ніж звук від того самого джерела, що прийшов водою. Визначте швидкість звуку у воді, якщо швидкість звуку у повітрі дорівнює 340 м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Азаматов Азат.

Дано:

S = 2 км 130м = 2130 м

t₂ = 4,8 c

V = 340 м/с

------------------------------------

V₁ - ?

Розв'язок:

t = (S / V) - t₂

t = (2130 / 340) - 4,8 = 6,6 - 4,8 = 1,8 c

V = S / t = 2130 / 1,8 ≈ 1183 м / c