Яку кількість теплоти потрібно передати 300 г води, що закипіла, щоб перетворити її на пару?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Мадина.

Ответ: 690кДж

Объяснение:

Дано:

m=300г=0,3кг

L=2,3*10⁶Дж/кг

---------------------

Q-?

Q=L*m, где:

L-удельная теплота парообразования воды;

m-масса воды.

Q=2,3*10⁶*0,3=690000Дж=690кДж