. Під час повного згоряння 2 кг горючої речовини виділилася кількість теплоти 88 МДж. Знайдіть

питому теплоту згоряння цієї речовини. Що це може бути за речовина?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулакова Лиза.

Ответ:

4,4*10⁷ Дж/кг   газ (нефть)

Объяснение:

m=2 кг    Q=88*10⁶ Дж    q=?

===

Q=q*m ----> q=Q/m=88*10⁶/2=4.4*10⁷ Дж/кг

=========================

Отвечает Голев Александр.

Ответ:

35МДж/кг

Объяснение:

я не уверена що це правильно.

Удачі.