Один маятник здійснює 6 коливання за 12 с, а другий здійснює 12 коливань за 6 с. Визначте, у якого

маятника більший період коливань? У скільки разів? СРОЧНОООО, ДАМ 50 БАЛЛОВМає бути повний запис задачі. Скорочений запис умови, формули, розрахунки, відповідь. так писала вчителька, але мені хочаб щось

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

Пояснення:

T=t/N

T₁=12/6 (У стовпчик запиши) (T₁=t₁/N₁)

T₁=2

T₂=6/12  (також пиши у стовпик) (T₂=t₂/N₂)

T₂=1/2 (У стовпчик)

більше Т₁